Małgorzata Kiełczewska

MAŁGORZATA KIEŁCZEWSKA
MAŁGORZATA KIEŁCZEWSKAendokrynolog, internista
Założycielka ośrodka ENDOKRYNOLOGIA Konsylium Specjalistów
Specjalizacje: medycyna wewnętrzna II stopień, endokrynologia
Przyjmuje: pacjentów dorosłych
Usługi: 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu biopsji i USG tarczycy

O mnie

Małgorzata Kiełczewska

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r. Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów endokrynologii: dr n. med. Martę Torosiewicz, a następnie dr n. med. Jerzego Pacholskiego.

Podczas pracy w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego, uzyskałam I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych w 1987 roku, w 1991 roku – II stopień z chorób wewnętrznych, a w 1995 roku specjalizację z endokrynologii pod kierownictwem prof. Andrzeja Milewicza. Od 1991 roku przyjmowałam pacjentów w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, a w latach 2003-2005 w Poradni Endokrynologicznej Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.

Przez wiele lat konsultowałam pacjentów w Wałbrzychu, Świdnicy, Oławie, Nowej Soli, Zielonej Górze i w Rawiczu. Od ponad 20 lat wykonuję badania USG tarczycy i biopsję tarczycy (około 200 biopsji rocznie).

W 2000 roku uruchomiłam własną przychodnię, w której od 2014 przyjmuję wraz z siedmioma kolegami i koleżankami – endokrynologami.

UMÓW WIZYTĘ