MałgorzataAAA Kiełczewska
Dr. MałgorzataAAA Kiełczewska
endokrynolog,internista
  • Serwis i cennik
  • Doświadczenie
  • Przyjmuje pacjentów dorosłych
  • Tylko wizyty prywatne
  • Gotówka, karta, przelew
  • +48 71 789 66 69
O mnie
Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r. Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów endokrynologii: dr n. med. Martę Torosiewicz, a następnie dr n. med. Jerzego Pacholskiego.

Podczas pracy w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego, uzyskałam I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych w 1987 roku, w 1991 roku – II stopień z chorób wewnętrznych, a w 1995 roku specjalizację z endokrynologii pod kierownictwem prof. Andrzeja Milewicza. Od 1991 roku przyjmowałam pacjentów w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, a w latach 2003-2005 w Poradni Endokrynologicznej Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.

Przez wiele lat konsultowałam pacjentów w Wałbrzychu, Świdnicy, Oławie, Nowej Soli, Zielonej Górze i w Rawiczu. Od ponad 20 lat wykonuję badania USG tarczycy i biopsję tarczycy (około 200 biopsji rocznie). W 2000 roku uruchomiłam własną przychodnię, w której od 2014 przyjmuję wraz z siedmioma kolegami i koleżankami – endokrynologami.
Leczone choroby
nadczynność tarczycy
niedoczynność tarczycy
choroba Hashimoto
zaburzenia miesiączkowania
choroby tarczycy u dzieci
zaburzenia wzrastania u dzieci
niski wzrost
choroby nadnerczy
zaburzenia dojrzewania u dzieci
przedwczesne i opóźnione dojrzewanie
hirsutyzm
Doświadczenie
Pracowała w wielu przychodniach jako specjalista endokrynolog-pediatra. Pracowała w wielu przychodniach jako specjalista endokrynolog-pediatra. Pracowała w wielu przychodniach jako specjalista endokrynolog-pediatra. Pracowała w wielu przychodniach jako specjalista endokrynolog-pediatra.
Nagrody i dyplomy
pierwsze miejsce w maratonie ulicznym medyków

Wybierz adres i przedział czasowy, aby zarezerwować wizytę

Dr MałgorzataAAA Kiełczewska

Wrocław al. Kasztanowa 3

Zobacz więcej godzin