Biopsja cienkoigłowa tarczycy to specjalistyczna procedura medyczna, w trakcie której, przy użyciu cienkiej igły, pobierana jest próbka komórek z guza tarczycy. Proces ten jest często wspomagany ultrasonografią, co pozwala na precyzyjne umiejscowienie guza i zapewnia bezpieczeństwo pacjenta.

Nie. W soboty oraz niedziele przychodnia jest nieczynna.

Należy zabrać: wyniki dotychczas wykonanych badań karty wypisowe ze szpitali karty wizyt z konsultacji u innych lekarzy spis stosowanych leków i ich dawki

Nie. Pacjentów przyjmujemy jedynie prywatnie.

Nie. Badania krwi należy wykonać w zewnętrznej placówce. Możemy jednak wypisać skierowanie na badania, dzięki którym wykonają je Państwo ze zniżką w laboratoriach DIAGNOSTYKA.

Tak, honorujemy wszystkie wykonane badania, ale lekarz w niektórych przypadkach może zadecydować o konieczności wykonania badania w czasie wizyty.

Wszystkie wyniki badań są ważne, ale w przypadku leczonych chorób tarczycy, jeśli badania są starsze niż 30 dni, warto wykonać kolejne – aktualne.

Wyniki biopsji zwykle są gotowe do odbioru po tygodniu.  

Wynik badań cytologicznych jest dostępny zazwyczaj w ciągu 7 dni.

Z troski o Państwa jak i nasze zdrowie zastosowaliśmy liczne procedury bezpieczeństwa: zamontowano dzwonek przy wejściu do przychodni oraz dystrybutor płynu odkażającego, wszyscy Pacjenci otrzymują od nas maseczki, stosujemy także naświetlanie dezynfekujące lampami UV. Uruchomiliśmy dla Państwa usługę konsultacji telefonicznych oraz mailowych, która w tym czasie pomoże Państwu utrzymać pod kontrolą swoje dolegliwości endokrynologiczne. Dysponujemy …

KORONAWIRUS – Działanie Przychodni w czasie epidemii? Read More »

Scroll to Top
ENDOKRYNOLOGIA